Wersja do druku

Udostępnij

We wtorek 20 listopada 2012 uruchomiona została I edycja Programu wydawniczego departamentu tańca Instytutu Muzyki i Tańca. Program ma na celu wzbogacenie zasobów polskojęzycznej literatury naukowej oraz popularnonaukowej na temat tańca. Rozwój naukowego dyskursu o tańcu, popularyzacja wiedzy z historii i teorii tańca. Rozwój refleksji naukowej i propagowanie nowoczesnej myśli pedagogicznej w dziedzinie tańca.

W ramach Programu dofinansowywana jest publikacja pierwszych wydań wydawnictw naukowych i popularnonaukowych (polskojęzycznych lub tłumaczeń na język polskich) z dziedziny historii, teorii, pedagogiki tańca oraz wydawnictw popularyzatorskich, w tym: prac doktorskich i magisterskich, tomów pokonferencyjnych, biografii, monografii, tomów zbiorowych, albumów okolicznościowych, numerów specjalnych periodyków, i innych.

Nabór wniosków w I edycji Programu odbywa się od 20 listopada 2012 do 31 grudnia 2012.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 31 stycznia 2013.

Szczegółowy opis programu dostępny na stronie:

http://www.imit.org.pl w zakładce PROGRAMY/departament tańca.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close