Wersja do druku

Udostępnij

Promocja polskiego tańca na Międzynarodowych Targach Tańca Tanzmesse NRW w Düsseldorfie – zapraszamy do wysyłania materiałów filmowych.

 

Instytut Muzyki i Tańca zaprasza polskich artystów, kolektywy, zespoły taneczne oraz instytucje i organizacje do przesyłania trailerów spektakli lub innych krótkich filmów promujących ich twórczość. Przesłane materiały audiowizualne zostaną wykorzystane przez Instytut Muzyki i Tańca podczas Międzynarodowych Targów Tańca Tanzmesse NRW w Düsseldorfie do prezentacji i promocji polskiego tańca.

 

Instytut Muzyki i Tańca weźmie udział w Międzynarodowych Targach Tańca Tanzmesse NRW, które odbędą się w dniach 29 sierpnia-1 września 2018 roku w Düsseldorfie. Organizowane co dwa lata Tanzmesse NRW to jedno z najważniejszych wydarzeń tanecznych, w którym biorą udział profesjonaliści z całego świata, reprezentujący różne gatunki i formy tańca.

Zapraszamy do nadsyłania krótkich (maksymalnie 1-minutowych) filmów promocyjnych, trailerów spektakli, filmów podsumowujących działalność artystów/zespołów czy pracę nad konkretnymi projektami – z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy te, które zostaną zaprezentowane na stoisku Instytutu Muzyki i Tańca podczas Tanzmesse NRW.

 

Zasady zgłaszania materiałów filmowych:

1) Każdy artysta/kolektyw/zespół/instytucja/organizacja może przesłać maksymalnie 3 materiały filmowe;

2) Czas trwania jednego materiału filmowego: maksymalnie 1 minuta;

3) Nagranie powinno zostać wysłane w rozdzielczości nie mniejszej niż 1280×720, kwadratowe piksele, progressive;

4) Nagranie powinno zostać zapisane w jednym z następujących formatów: mpeg-4, mov, mxf;

5) Link do nagrania musi umożliwić zapisanie pliku;

6) Wysłanie nagrania jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie materiałów filmowych przez Instytut Muzyki i Tańca w celach promocyjnych i informacyjnych. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz zgody (skan). Zgłoszenia niezawierające podpisanego dokumentu nie będą brane pod uwagę.

7) Nagrania wraz z wymaganym załącznikiem należy przesłać do 30 czerwca 2018 roku na adres mailowy: marta.michalak@imit.org.pl

 

Do pobrania:

Oświadczenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close