Wersja do druku

Udostępnij

Jeszcze przez dwa tygodnie wspólnie  z wydawcą – Polskim Forum Choreologicznym – zapraszamy do skorzystania ze świątecznej promocji „Studia Choreologica”. Do końca 2016 roku cena każdego tomu wynosi jedynie 14,99 zł wraz z kosztami przesyłki. Zachęcamy do zakupu wszystkich siedmiu tomów, ponieważ wtedy cena tej pokaźnej paczki pełnej wiedzy o tańcu to zaledwie 75 zł wraz z opłatą pocztową.

 

„STUDIA CHOREOLOGICA” są rocznikiem poświęconym tańcowi, ukazującym się nieprzerwanie od 1999 roku. Założycielem czasopisma jest choreolog, antropolog tańca, fundator Instytutu Choreologii w Poznaniu, prof. dr hab. Roderyk Lange. Pierwsze dziesięć tomów (1999–2008) opublikowano w języku angielskim, a autorami tekstów byli badacze tańca z europejskich ośrodków naukowych. Od tomu XI (2010) „Studia Choreologica” stały się organem Polskiego Forum Choreologicznego, a teksty ukazują się w języku polskim.

 

 

Spisy treści i streszczenia dostępne są na stronie: http://www.pfch.choreologia.org.pl/spisy.html, a zamówienia należy kierować na adres: choreologia@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close