Wersja do druku

Udostępnij

Przypominamy, że w pierwszej połowie stycznia 2012 mijają terminy nadsyłania zgłoszeń do udziału w dwóch polskich projektach rezydencyjnych dla młodych choreografów: Rezydencja/Premiera w Gdańsku (do 6 stycznia) i Solo Projekt w Poznaniu (do 10 stycznia). W Gdańsku trenerami będą holenderska choreografka Pia Meuthen, pochodząca z Tajwanu i pracująca w Niemczech Shang Chi Sun oraz Leszek Bzdyl (rezydencja mistrzowska), natomiast w Poznaniu Ria Higler (z amsterdamskiej SNDO), która poprowadzi również drugi etap kwalifikacji w formie coachingu (28-29 stycznia).

Krótkie info o projektach:


Klub ŻAK w Gdańsku ogłasza Konkurs Rezydencja / Premiera na projekt spektaklu solowego z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Cztery projekty zostaną zrealizowane w Klubie ŻAK w okresie od lutego do maja 2012 (premiery w trakcie 4. Gdańskiego Festiwalu Tańca w lipcu), a piąty na przełomie stycznia i lutego 2012.

Art Stations Foundation ogłasza konkurs na program rezydencyjny z cyklu Solo Projekt. Podstawową ideą projektu jest wspieranie polskich twórców tańca w poszukiwaniach własnego, indywidualnego języka artystycznego. Premiera prac zwycięzców konkursu na rezydencję planowana jest na wrzesień przyszłego roku.

Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce „Praca”.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close