Wersja do druku

Udostępnij

Przypominamy, ze trwa nabór Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego razem i słowackiego centrum tańca Stanica do programu Visegrad Artist Residency Program – Performing Arts (VARP). Deadline tylko do 30 grudnia 2011!

Rezydencje VARP przeznaczone są dla artystów i grup sztuk performatywnych z wszystkich czterech krajów Wyszehradzkich. Pobyty w Czechach, Polsce, na Węgrzech i na Słowacji maja na celu wspieranie rozwoju utalentowanych artystów teatru i tańca oraz stworzenie platformy wymiany informacji między krajami V4, a w przyszłości wspieranie artystycznej współpracy pomiędzy nimi.

Program przeznaczony tylko dla indywidualnych artystów i młodych niezależnych grup wspiera innowacyjność, eksperyment i kreatywność w obszarze współczesnego tańca, nowego dramatu, cyrku, teatru fizycznego I wizualnego oraz sztuki performance.

Wszelkie informacje i kryteria selekcji znajduja się na:
www.visegradfund.org/residencies/performing-arts

rejestracje tylko przez stronę:
applications.visegradfund.org

deadline:
południe 30.12.2011

koordynator programu:
Barbora Uríková

partnerzy:
Węgry L1 Association Márta Ladjánszki
Polska Stary Browar Nowy Taniec Joanna Leśnierowska
Czechy Nová síť Adriana Světlíková

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close