Wersja do druku

Udostępnij

Rozmowa z Rafałem Urbackim na temat castingu, który poprowadził w Instytucie Teatralnym 6 listopada, oraz o spektaklu Mt 9,7, pokazywanym w w IT dwukrotnie w maju i listopadzie br. Z grupą osób „o alternatywnej motoryce” wyłonioną podczas wspólnej pracy artystaprzygotuje spektakl, którego premiera przewidziana jest na styczeń 2012. O projekcie i nie tylko artysta opowie w środę 9 listopada w TVP Kultura o godz. 20.05, w radiowej Trójce 14 listopada o 18.35 oraz w TVN24: Prosto z Polski (14 lub 15 listopada o godz. 17.10).

Przypominay, że projekt Urbackiego przeznaczony jest z różnym doświadczeniem tanecznym. Jak pisze Urbacki, „jeśli ruszasz się zawodowo, jakkolwiek albo masz w planach rozpocząć pracę ze swoim ciałem to zapraszam na dwugodzinny warsztat, podczas którego wykorzystując techniki świadomościowe dla tancerzy, przyjrzymy się naszym przyzwyczajeniom ruchowym lub spróbujemy pójść w nieco innym niż zazwyczaj kierunku. Warsztat ma na celu zainspirowanie osób o alternatywnej motoryce do poszukiwań w zakresie tego, czym dysponują, czyli unikatowymi jakościami ruchowymi, dzięki którym będziemy mogli wspólnie stworzyć projekt ruchowy”.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close