Wersja do druku

Udostępnij

Został uruchomiony nabór on-line dla artystów, którzy chcą skorzystać z możliwości programu Aerowaves w 2013. Przedstawione prace muszą mieć długość więcej niż 15 i mniej niż 40 minut, i być przygotowane na terenie Europy. Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń to 17 września, a priorytetowi artyści (Priority Companies) zostaną ogłoszone na początku listopada.

Program oferuje sto wykońań w całej Europie, włączając uczestnictwo w III edycji Spring Forward Festival, który odbędzie się w dniach 3-5 maja 2013 w mieście, które zostanie podane podczas II edycji Spring Forward w Bassano del Grappa.

***

Ruszyła równiez rejestracja na II edycję festiwalu Aerowaves, obejmującą 15 wydarzeń w jeden weekend, odbędzie się pod hasłem B.motion presents Spring Forward we włoskim Bassano del Grappa od piątku 24 do niedzieli 26 sierpnia. Piękna lokalizacja w historycznym miasteczku zapewnia trzy przestrzenie teatralne oraz jedną spcjalną, w okolicach gorzelni Bolle of the Nardini, co z konieczności ogranicza licezbność pibliczności. Ostateczny termin rejestracji na festiwal to 13 lipca, ale do tej pory wszystkie miejsca mogą być zajęte, dlatego organizatorzy zachęcają do rejestracji już teraz.

Szczegółowe informacje w zakładce PRACA.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close