Wersja do druku

Udostępnij

Zapraszamy do rejestracji na 26. Czeską Platformę Tańca, która odbędzie się 25 listopada o godz. 15.00 czasu środkowoeuropejskiego (UTC +1) ONLINE! Transmisja on-line będzie dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników i będzie trwała około 2 godzin. Aby wziąć udział, należy wypełnić FORMULARZ REJESTRACJI.

Po zarejestrowaniu się, osoby zainteresowane otrzymają potwierdzenie z unikalnym linkiem do połączenia z webinarem, a także link do katalogu festiwalu i możliwość udziału w spotkaniach z artystami. Organizatorzy zachęcają również do przesyłania zaproszenia na internetową edycję Czech Dance Platform swoim znajomym z branży artystycznej, aby mogli zapoznać się z czeskim tańcem.

Czeska Platforma Tańca prezentuje spektakle teatru tańca i ruchu, które miały swoją premierę w Czechach w ubiegłym roku/sezonie i zostały wybrane przez jury złożone z ekspertów. W programie znajdują się także dwie produkcje taneczne nagrodzone podczas poprzedniej edycji przeglądu.

W ramach Czeskiej Platformy Tańca 2020 zaprezentujemy następujące spektakle:

And Who Is Useless Now – Ondřej Holba

Constellations III. My Son Looking to the Sun – Markéta Vacovská & Miřenka Čechová / Spitfire Company

DUETS – Tereza Ondrová, Petra Tejnorová we współpracy z Temporary Collective

Generation X – Michal Záhora / Pulsar

LAVABO – Jana Stárková, Lukas Blaha, Ondřej Menoušek

PLI – Viktor Černický – Spektakl nagrodzony podczas Czeskiej Platformy Tańca 2019

Roselyne – Cécile Da Costa / ProFitArt

SAME SAME – Karine Ponties / Tereza Ondrová & Petra Tejnorová – Spektakl nagrodzony podczas Czeskiej Platformy Tańca 2019 nagrodą dla najlepszego wykonawcy

The Lionʼs Den – Sabina Bočková i Johana Pocková / PocketArt

Aktualny program i dodatkowe informacje na temat spektakli i artystów są dostępne i aktualizowane na stronie internetowej: www.czechdanceplatform.cz.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close