Wersja do druku

Udostępnij

Już za niespełna 3 miesiące, w dniach 6-9 grudnia 2012, odbędzie się w Poznaniu kolejna Polska Platforma Tańca – przegląd najciekawszych polskich produkcji tanecznych ostatnich dwóch lat wybranych do prezentacji przez eksperckie jury w składzie: Anna Królica (krytyk tańca), Carine Meulders (dyrektorka artystyczna wpZimmer z Antwerpii) i Jacek Kopciński (krytyk teatralny, redaktor naczelny „Teatru”).

Mamy nadzieję, że platforma stanie się okazją nie tylko do promocji polskiego tańca, ale i walnego środowiskowego spotkania. W ramach programu imprezy, obok prezentacji spektakli, planujemy także udostępnienie miejsca dla polskich artystów/zespołów/ festiwali do eksponowania własnych materiałów promocyjnych oraz stworzenie otwartej przestrzeni spotkań z zagranicznymi gośćmi.

Dlatego Centrum Kultury ZAMEK, Art Stations Foundation / Stary Browar w Poznaniu, po raz pierwszy wspólnie z Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie zapraszają do rejestracji swojego udziału w Polskiej PlatformieTańca 2012. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na naszej stronie www.polskaplatformatanca.pl

W razie wszelkich pytań, prosimy o kontakt z Agatą Kołacz odpowiedzialną za departament gości Polskiej Platformy Tańca: guests@polskaplatformatanca.pl.

Czekamy na Państwa zgłoszenia,

Zespół Polskiej Platformy Tańca

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close