W piątek 1 października o godz. 20.00 na platformie VOD Polskiego Teatru Tańca odbędzie się premiera online najnowszego wspólnego spektaklu Polskiego Teatru Tańca i zespołu bodytalk pt. Romeos&Julias unplagued. Traumstadt. Spektakl prezentowany będzie w wersji dla niesłyszących i z audiodeskrypcją, a także z napisami w języku angielskim i niemieckim. Równolegle polsko – niemiecką koprodukcję zobaczymy na żywo, w siedzibie Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu.

Wersja do druku

Udostępnij

Projekcja Romeos&Julias unplagued. Traumstadt jest poznańskim akcentem 9. edycji festiwalu Kultura bez Barier, któremu w tym roku towarzyszy hasło: MOŻESZ być blisko!

Wydarzenie oferuje dostępne spektakle, pokazy filmowe, wystawy, koncerty, spacery i warsztaty, dedykowane odbiorcom o wyjątkowych potrzebach. W ramach festiwalu odbędzie się blisko 200 wydarzeń w całej Polsce.

Pełen program dostępny jest na stronie: https://fkbb.pl/

Dostęp do spektaklu online 

Po wykupieniu dostęp do spektaklu trwa 48 godziny.

Koszt: 20 zł

Premiera Romeos&Julias. Traumstadt „na żywo” zaprezentowana została w ramach Malta Festival Poznań 2021.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close