Wersja do druku

Udostępnij

Unknown.Seansto podsumowanie serii improwizowanych spektakli, których realizację Renata Piotrowska rozpoczęła w 2008 roku. Kreowane za każdym razem we współpracy z inną grupą artystów (m.in. Anita Wach, Rafał Dziemidok, Daniel Pigoński) taneczne zdarzenia oferowały publiczności odkrywanie nowych warunków odbioru spektaklu: poprzez zasłonięcie widzom oczu i zaproszenie ich w podróż do własnej wewnętrznej wrażliwości, pozwalały na niecodzienne przeżycie bycia w środku tanecznej akcji oraz doświadczania jej wszystkimi zmysłami.Unknown.Seans jest choreograficzną refleksją nad wcześniejszymi pracami artystki, próbą przeniesienia rozpoznań z poszczególnych części serii na tradycyjną formę spektaklu. W serii ożywianych ruchomym światłem obrazów, Piotrowska pokazuje ulotność i względność percepcji. W Unknown.seans występuje Joanna Leśnierowska.

Przedstawienie zostanie pokazane dwukrotnie w CSW Zamek Ujazdowski – o godz. 17:00 i 20:00, 5 listopada. Po pierwszym pokazie odbędzie się spotkanie artystów z widzami. Wydarzenie ma miejsce w ramach Festiwalu Sztuki Akcji ROZDROŻE.

Premiera spektaklu odbyła się 3 września w Starym Browarze w Poznaniu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close