Wersja do druku

Udostępnij

Polska Platforma Tańca 2014 odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2014 w Lublinie. Głównym organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca, zaś współorganizatorem Platformy w 2014 roku jest Centrum Kultury w Lublinie. Do udziału w PPT Organizatorzy zapraszają polskie zespoły tańca współczesnego i zespoły baletowe oraz artystów tańca współczesnego działających i na stałe rezydujących w Polsce, a także artystów posiadających polskie obywatelstwo przebywających czasowo za granicą. Podczas Platformy zostaną zaprezentowane wybrane w trybie konkursowym spektakle powstałe w czasie, jaki upłynął od zakończenia rekrutacji projektów do Polskiej Platformy Tańca 2012.

Każdy zgłaszający (twórca spektaklu lub dyrektor zespołu) może zgłosić maksymalnie 2 spektakle, przy czym zgłoszenie spektaklu autorstwa danego choreografa przez dyrektora zespołu nie wyklucza możliwości zgłoszenia przez samego choreografa dwóch innych spektakli.

Zgłoszenia wraz z załącznikami należy przesyłać na adres: Instytut Muzyki i Tańca, ul. Fredry 8, 00-097 Warszawa z dopiskiem POLSKA PLATFORMA TAŃCA oraz drogą mailową na adres info@polskaplatformatanca.pl (skan podpisanej karty zgłoszenia i podpisanego ridera technicznego, materiały prasowe, materiały o artystach/zespole).

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 czerwca 2014 roku.

Wyboru spektakli prezentowanych na Polskiej Platformie Tańca dokonuje Komisja Artystyczna w składzie: Katarzyna Gardzina-Kubała, Magdalena Hajdysz, Witold Jurewicz, Adam Kamiński, Marcin Maćkiewicz, Jadwiga Majewska, Witold Mrozek, Iwona Olszowska, Hanna Strzemiecka, Izabela Szymańska.

Szczegółowy regulamin PPT 2014 i karta zgłoszenia spektaklu są do pobrania ze strony imit.org.pl (zakładka programy/departament tańca).

(W późniejszym terminie zostaną zamieszczone na nowej stronie PPT, www.polskaplatformatanca.pl, o której uruchomieniu będziemy informować).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close