Wersja do druku

Udostępnij

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski ogłasza Programy na rok 2012. Wnioski w pierwszym naborze należy składać do 30 listopada br., a w drugim – do 31 marca 2012 roku. Pierwszy program obejmuje Wydarzenia artsytyczne, a wśród nich – łączony teatr i taniec, a także promocja kultury polskiej za granicą. Inne programy, do których można zgłaszać projekty. to m.in. Edukacja kulturalna i diagnoza kultury oraz Rozwój infrastruktury kultury (tej dla tańca brakuje).

UWAGA! We wszystkich programach MKiDN obowiązkowe jest złożenie wniosku poprzez portal systemu EBOI.

Elektroniczne formularze na rok 2012 w systemie EBOI będą aktywne od 17 października br. W naborze 2012 obowiązuje nowa, uproszczona procedura składania aplikacji.

Szczegółowe informacje na temat rodzaju Programów oraz procedur naboru i oceny wniosków odnaleźć można na stronie Ministerstwa: http://www.mkidn.gov.pl

Szczegółowe informacje na temat zasad składania wniosków, trybu oceny i zobowiązań beneficjentów znajdują się w opublikowanych Wytycznych do oceny wniosków oraz realizacji zadań w ramach programów oraz regulaminach programów i priorytetów.

  • Terminy składania wniosków:
  • I nabór – do dnia 30 listopada 2011 roku
  • II nabór – do dnia 31 marca 2012 roku – nabór w tym terminie odbędzie się o ile środki finansowe w danym programie bądź priorytecie nie zostaną wyczerpanie w I naborze

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close