Wersja do druku

Udostępnij

Już dziś o godz. 12.00 ruszają zapisy do udziału w Dancing Poznań 2014.  Dancing Poznań co roku odwiedzają osoby pragnące uczyć się pod okiem pedagogów z całego świata. W tym roku w ramach XXI Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego zaplanowano zajęcia prowadzone w 40 technikach – od tańca współczesnego, przez balet, broadway jazz, hip-hop oraz kino fizyczne.

W grafiku Dancing Poznań nie zabraknie warsztatowych nowości. Uczestnicy będą mieli m.in. okazję wziąć udział w zajęciach z repertuaru Wayne’a McGregora. Jest to wyjątkowa szansa na sprawdzenie się w unikatowym stylu jednego z najważniejszych żyjących choreografów, dyrektora Random Dance Company. Zajęcia poprowadzi tancerka tego brytyjskiego zespołu – Anna Nowak. Osoby zainteresowane filmem i sztuką tańca będą natomiast mogły wziąć udział w zajęciach z kina fizycznego. Odbędzie się również Coaching Project prowadzony przez norweskiego artystę – Stiana Danielsena, członka Jo Strømgren Kompani.

 

Na liście warsztatowych pedagogów pojawią się tancerze z takich krajów jak np. USA, Angola, Izrael i Kuba. W Dancing Poznań może wziąć udział niemal każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Uczestnicy samodzielnie dokonują wyborów dotyczących techniki, pedagoga, grupy i godzin zajęć. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą internetową (http://www.ptt-poznan.pl) i trwają do momentu wyczerpania limitu miejsc.

 

Dancing Poznań 2014 to nie tylko warsztaty, ale także pokazy spektakli teatrów tańca z całego świata. Jedną z gwiazd tegorocznego wydarzenia będzie zespół Iceland Dance Company. Nie zabraknie również imprez towarzyszących oraz uroczystego zakończenia Dancing Poznań, podczas którego odbędzie się pokaz pracy uczestników warsztatów.

Dodatkowych informacji o Dancing Poznań udziela Biuro Organizacyjne wydarzenia: tel. 61 852 04 56,
e- mail: impresariat@ptt-poznan.pl

 

Zapowiedź warsztatów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close