Wersja do druku

Udostępnij

15 maja o godz. 12.00 ruszają zapisy na Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego (17-24 sierpnia 2013). Wydarzenie to odbywa się w Poznaniu już po raz dwudziesty i jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć w Europie. Niezmiennie cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem setek uczestników. W warsztatach może wziąć udział niemal każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. W tym roku warsztatowicze będą mogli wziąć udział w kursach 36 technik tańca, prowadzonych przez pedagogów z całego świata, m.in. USA, Brazylii i Izraela.

W tegorocznym programie warsztatów nie zabraknie nowości – pojawią się m.in. jazz pick up dance, dynamic dance na bazie Limon czy improwizacja, jak również cieszące się od lat niesłabnąca popularnością broadway jazz, contemporary release czy modern jazz. Każdego wieczoru uczestnicy Dancing Poznań będą mieli okazję obejrzeć spektakle teatrów tańca z wielu krajów.

Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie drogą internetową. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można

znaleźć na stronie: http://www.ptt-poznan.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/dancing.poznan

Jubileuszowym warsztatom będzie towarzyszył X Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca. Imprezy te odbywają się od lat pod wspólną nazwą Dancing Poznań. W tym roku impreza odbędzie się w dniach od 17 do 24 sierpnia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close