Wersja do druku

Udostępnij

Ruszyła sprzedaż biletów na premierowe przedstawienie Los Mimos Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

 

Los Mimos to zbiorowa kreacja zespołu aktorskiego pod opieką artystyczną Leszka Bzdyla, dyrektora artystycznego wrocławskiej pantomimy. Przygotowując widowisko na wskroś współczesne, twórcy przedstawienia nawiązują do tradycji barokowego teatru popularnego i przywołują klasyczne rozwiązania mimicznej improwizacji z ducha dell’arte i arlekinady. Przedstawieniu towarzyszy muzyka na żywo.

 

Premiera odbędzie się 4 i 5 września o godz. 17.00 w ogrodzie przy siedzibie teatru (al. Dębowa 16). Kolejne przedstawienia zaplanowano 12, 13 września. Bilety można kupować za pośrednictwem platformy EkoBilet; liczba nienumerowanych miejsc jest ograniczona.

 

Link do zakupu biletów: https://tiny.pl/75t2p

 

Premierę przedstawienia Los Mimos dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura Interwencje”. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close