Wersja do druku

Udostępnij

Od 4 października Eferte i Anna Piotrowska zaprasza na na pierwszą odsłonę swoich prac w ramach programu Scena dla tańca – Piotrowska & goście (Chitruszko, Federowicz, Mackiewicz, Pawłowski, Snochowski). Pokazy otworzy spektal Keine eier, W trakcie prezentacji trwających od października do grudnia będzie można zobaczyć trzy przedstawienia zrealizowane przez Annę Piotrowską w 2011 roku, tj, Keine eier, Zmian(AA) pogody (prezentowany w ramach wieczoru łączonego z Keine eier) i Kwadrat w szafie. Prezentacje odbywać się będą w Teatrze Druga Strefa na warszawskim Mokotowie (ul. Magazynowa 14 A), zawsze od godziny 20.00.

O Keine eier Anna Piotrowska pisze tak:

„Dawno temu byłam jajkiem. Nie poznałem swojej Kury. Leżałem sobie na słomie w jakiejś komórce. Teraz jadę samochodem w wytłoczce z innymi jajkami. Nie rozmawiamy ze sobą – jajka nigdy ze sobą nie rozmawiają.
Zostałem kupiony przez kogoś. Było chłodno, nawet zimno. Ale to nic – już się przyzwyczaiłam. Potem będzie gorąco. Zresztą nie wiem – może nie. Lodówka raz się otwiera, a raz zamyka. Znowu myślę o tym, żeby nie ruszać się stąd, ale żeby coś się zmieniło. Można by tu zmieścić dużo rzeczy. Chciałabym tu mieć parę kamieni i strumyk. Już nic z tego nie wyjdzie …”

koncepcja, reżyseria i choreografia: Anna Piotrowska

scenariusz na podstawie tekstów: Joanny Federowicz i Anny Piotrowskiej

kreacja i wykonanie: Joanna Federowicz, Anna Piotrowska

muzyka: Michał Mackiewicz

produkcja: Anna Piotrowska, eferte, Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa

Bilety: 30 zł / http://www.teatrdrugastrefa.pl
produkcja: Anna Piotrowska, eferte_Fundacja Rozwoju Tańca, Klub DGW
współpraca: Teatr Druga Strefa
wsparcie: Instut Muzyki i Tańca, w ramach programu „Scena dla tańca”

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close