Wersja do druku

Udostępnij

Jak mówią pomysłodawcy serii, rozpoczęło się niewinnie, bo od e-booku o małej Marcie, a skończyło poważnie, bo po jej piątej części Marta została już instruktorką i pedagogiem tańca. Z przyjemnością informujemy, że na początku pandemii Covid-19 brzeska Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center postanowiła, że przeleje swoje doświadczenia na papier. Dzięki temu pomysłowi autor, Andrzej Rolski, stworzył lekką, choć mająca walor edukacyjny, serię e-booków Opowieść o tańcu. 5 edycji multimedialnych szybko stało się podstawą do stworzenia wersji papierowej, wzbogaconej o taneczną okładkę i autorskie ilustracje.

Sam autor pisze:

Chcę zwrócić Waszą uwagę, drodzy Czytelnicy, że temat tańca, zajęć tanecznych, marzeń dziecięcych, to nie jest taka prosta sprawa, którą można potraktować właśnie przysłowiowym schematem zero-jedynkowym.

To opowieść o rosnącej pasji, kształtującym się charakterze, wrażliwości i o sposobie na wytańczenie swojego ja. […] jestem pewien, że każdy, kto kocha taniec, sztukę, kulturę – znajdzie tu siebie.

Książka została opublikowana przez wydawnictwo Eldon Studio.

Więcej informacji o projekcie i możliwość zakupu internetowego: https://taniecbrzeg.pl/kupksiazke/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close