Wersja do druku

Udostępnij

7 grudnia 2017 roku w siedzibie IMiT odbyło się posiedzenie komisji, opiniującej aplikacje złożone do programu wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3. Program organizowany jest w partnerstwie z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach oraz Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L. Komisja złożona z przedstawicieli Instytutu Muzyki i Tańca oraz Centrum Kultury w Siedlcach wyłoniła 5 wniosków, biorąc pod uwagę kryteria oceny formalnej (termin złożenia wniosku, poprawność aplikacji i jej zgodność z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze) oraz kryteria oceny merytorycznej: spójność i wartość artystyczną projektu, dotychczasowy dorobek choreografa i tancerzy, otwarcie na współpracę z artystami z Luksemburga. Wybrane wnioski zostaną przesłane do Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L, które wyłoni jeden projekt rezydencyjny. Publikujemy wyniki preselekcji.

 

Lista 5 wybranych wniosków (w kolejności alfabetycznej wg nazwiska osoby aplikującej):

1. Bożek Aleksandra

2. Czajkowska Joanna

3. Delimat Hygin

4. Osowicz Ola

5. Pastuszak Katarzyna

 

Ostateczne wyniki zostaną podane do 20 grudnia 2017.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close