Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Tańca Caro w Siedlcach zaprasza w sobotę 12 maja o godz. 19.00 do Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego (Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Bpa. I. Świrskiego 31) na premierę spektaklu The Room w choreografii Elizy Kindziuk i Sebastiana Piotrowicza.

Opis spektaklu:
Czym jest dom?
Korytarzem, kuchnią, a może naszym własnym pokojem, z którym się utożsamiamy?
Może wcale nie chodzi o ściany, które nas chronią, ale pewną przestrzeń o umownie wytyczonych granicach: dzielnica, miasto, kraj, świat?
Czyżby domem była miłość? Ludzie, którzy w nim mieszkają: rodzina, przyjaciele bądź ukochana osoba? …może nasze własne ciało?
Mamy jeden dom, czy możemy mieć wiele jednocześnie? Łatwo jest go zmienić? Ile można ich mieć na przestrzeni lat, które nam ktoś odlicza?

 

The Room to spektakl, w którym pięcioro tancerzy porusza tematykę domu i rodziny.  Artyści zainspirowani własnymi wspomnieniami i doświadczeniami, w połączeniu z prostotą codziennych ruchów i zachowań tworzą na scenie atmosferę rodzinnego domu. Postacie odkrywają otaczający ich pokój oraz wzajemne relacje poprzez rożne techniki tańca współczesnego.

Choreografia: Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz
Obsada: Izabela Orzełowska, Ilona Gumowska, Łukasz Czapski, Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz
Realizacja świateł: Marcin Kostyra
Fotografia: Joanna Gieranin
Nagrania promocyjne: Kamil Białobrzewski

Więcej:

http://www.ckis.siedlce.pl/pl/info/repertuar/spektakle/2784/2018-05-
https://www.youtube.com/watch?v=euKq3klOKNY&sns=fb
https://www.facebook.com/events/2045729325685888/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close