Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 19-21 listopada 2015 Sopocki Teatr Tańca zaprasza do Teatru na Plaży w Sopocie (ul. Mamuszki 2) na wydarzenie zatytułowane 3 x TANIEC. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty z Karoliną Garbacik, na co dzień związaną z DanceOFFnią i Podlaskim Stowarzyszeniem tańca w Białymstoku, a także dzień otwarty Sopockiego Teatru Tańca.  Podczas dnia otwartego będzie można uczestniczyć w lekcji z Joanną Czajkowską i próbie spektaklu 2 TWARZE.

Ponadto wydarzenie obejmuje dwie prezentacje – Matylda R. Karoliny Garbacik i Joanny Chitruszko oraz 2 TWARZE Sopockiego Teatru Tańca.

 

O spektaklach:

 

Matylda R. wymyka się schematom. Ruch, słowa, muzyka i multimedia zostały użyte, by pokazać piękno w najsmutniejszym chyba wydaniu. Twórczyni spektaklu, Karolina Garbacik, zaprosiła do współpracy przy projekcie kobiety, których biografie i wizerunek mogą wywoływać podziw i zazdrość. Każda z nich miała swój udział w projekcie – tańczyły, pisały muzykę, tworzyły scenografię.

Impulsem do rozpoczęcia prac artystów Sopockiego Teatru Tańca nad spektaklem 2TWARZEbyły idee Teatru Okrucieństwa Antonina Artauda, awangardowego twórcy i teoretyka teatralnego.

 

Szczegółowe informacje o wydarzeniach:

Warsztaty z Karoliną Garbacik

Dzień Otwarty z Sopockim Teatrem Tańca – lekcja i próba

Karolina Garbacik i Joanna Chitruszko: Matylda R. Wszyscy jesteśmy super

Sopocki Teatr Tańca: 2 TWARZE

 

 

Bilety:
http://teatrnaplazy.interticket.pl/program/2-twarze-1440/4463

UWAGA!

Osoby, które wezmą udział w warsztatach z Karoliną Garbacik/Joanna Czajkowską  mogą kupić bilety ulgowe na spektakl (20 zł).

Po spektaklach odbędą się spotkania z artystami.

 

Logo SIC! Dance Association Sopot (miniaturka)   Logo Sopot (miniaturka)Logo Teatr na Plaży (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close