Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 30 maja 2013 o godz. 21.00 w Sopocie, na terenie Dworku Sierakowskich (ul. Józefa Czyżewskiego 12), odbędzie się premiera performansu inspirowanego kryminałem Agathy Christie pt. I nie było już nikogo. Za koncept, reżyserię i scenariusz odpowiada Joanna Czajkowska, choreografia jest wspólnym dziełem zespołu.

Od najmłodszych lat powodowała mną żądza zabijania. Ale równocześnie miałem silnie wyrobione poczucie sprawiedliwości. […]Pragnąłem dokonać czegoś teatralnego, czegoś nieosiągalnego. […] Było moją ambicją wymyślić zbrodnię, której nikt nie rozwiąże. Ale żaden artysta nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.

Agatha Christie

Koncept, scenariusz, reżyseria: Joanna Czajkowska

Choreografia, kreacje aktorskie, eksploracje: Magdalena Gabriel, Artur Gołdys, Paweł Opieszyński, Dorota Zielińska, Grażyna Słaboń, Krzysztof Grabowski, Magdalena Wójcik, Joanna Nadrowska, Jacek Krawczyk, Joanna Czajkowska

Muzyka na żywo: Michał Zeltman

Specjalne podziękowania dla Jerzego Snakowskiego za udostępnienie archiwum muzycznego.

Teren Dworku Sierakowskich, czwartek 30 maja 2013 godz. 21.00

Bilety: 30 zł N i 20 zł U

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close