Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 6-7 grudnia o godz. 19.00 Sopocki Teatr Tańca zaprasza na Scenę Kameralną Teatru Wybrzeże w Sopocie (ul. Bohaterów Monte Cassino 30) na spektakl Bajadera w reżyserii i choreografii Joanny Czajkowskiej. Według słów artystki, będzie topierwszy polski balet współczesny dla hecy”.

 

Spektakl prezentuje możliwe relacje zachodzące między muzyką, ruchem a emocjami człowieka. Lista wydarzeń i scen oparta jest na faktach, choć nie są to jedyne istniejące możliwości. Całość estetycznie i muzycznie ma formę kolażu, by podkreślić fragmentaryczność i złożoność problemu.

 

Viel Spaß.!   Have fun!    Kuwa na furaha!   Divertirse!   Bavte se!

 

OSTRZEŻENIE! Audycja zawiera lokowanie produktu!

 

Koncept, reżyseria, choreografia: Joanna Czajkowska

Współpraca choreograficzna i wykonanie: Kalina Porazińska, Magdalena Wójcik, Dorota Zielińska, Joanna Czajkowska / Specjal guest star: Mariusz Noskowiak / Kostiumy i aranżacja sceny: Joanna Czajkowska / Muzyka: Mariusz Noskowiak / Reżyseria oświetlenia: Artur Aponowicz / Zdjęcia promujące spektakl: Alicja Byzdra

 

Bilety: 30 i 20 zł

Rezerwacje: sopot.dance.theatre@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close