Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 5 grudnia o godz. 19.00 Teatr Patrz Mi Na Usta zapraszają do Sopotu (Willa FSC – Fundacja Sopot Centralny, ul. Winieckiego 53a) na premierę spektakluZostanę tutaj już na zawsze, w której udział biorą Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz,Emilia Plis i Anna Maria Górska. Kolejny pokaz 6 grudnia.

W obrębie wąskiej kultury społecznej nie ma wolności, a ponieważ jej nie ma, panuje chaos. Żyjąc w stanie tego chaosu, człowiek poszukuje wolności w ideologiach, w teoriach, w tym co nazywa Bogiem. Taka ucieczka nie jest wolnością. To znów ten sam więzienny dziedziniec, który oddziela człowieka od człowieka.Wolność znajduje się poza granicami myśli; oznacza ona nieskończoną przestrzeń nie stworzoną przez tego, kto ją obserwuje. (J. Krishnamurti).

Iluminacja: Michał Derlatka
dźwięk: Joanna Sówka-Sowińska

Wstęp: 20zł (STUDENCI I UCZNIOWIE),25zł

Konieczna rezerwacja:sopotcentralny.fundacja@gmail.comlub pod numerem telefonu: 600 803 919.

Projekt współfinansowany z funduszu Samorządu Województwa Pomorskiego oraz Miasta Sopot.

Logo Sopot (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close