Wersja do druku

Udostępnij

2 września 2011 roku o godz. 18.00 w Red Gate Gallery w Londynie odbędzie się SPACE-BODY-SOUL – ŁÓDŹ STRUCTURE projekt taneczno-rzeźbiarski łączący współpracę łódzkich artystów – choreografa Alexandra Azarkevitcha i rzeźbiarki i malarki Marty Fuks-Frankiewicz. Poprzez szereg układów ruchowo–tanecznych tancerze „ożywiają” rzeźby. Performance taneczno-ruchowy podczas wernisażu rzeźb wykonują tancerze: Natalia Kielan, Malwina Czyżewska, Sara Sobieraj, Katarzyna Więckowska i Damian Gilewski.

Red Gate Gallery – galeria w Londynie, która specjalizuje się w stałej ekspozycji różnych form sztuki współczesnej. Powierzchnia galerii obejmuje także pracownie artystów, duża przestrzeń galerii nadaje się do prezentowania instalacji, projekcji filmowych, występów muzycznych, koncertów na żywo i wystaw. Red Gate Gallery zlokalizowana jest między Brixton i Camberwell. Galeria regularnie organizuje liczne imprezy. Od 1998 roku zorganizowała ponad 550 imprez i wystaw.

http://www.redgategallerylondon.co.uk/2011/09/space-body-soul/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close