Wersja do druku

Udostępnij

Art Weekend 2020 – interdyscyplinarny białostocki festiwal sztuki – odbędzie się w dniach 9-11 października. Będzie to niewielki przegląd aktualnych spektakli teatralnych i tanecznych młodych, poszukujących twórców. Otworzy go Trucizna – najnowsza produkcja Polskiego Teatru Tańca, w choreografii Marty Ziółek. W sobotę dwukrotnie pokazany zostanie Thriller z Nowego Teatru w Warszawie w choreografii i reżyserii Anny Smolar i Pawła Sakowicza. W niedzielę – Absolutely Fabulous Dancers HOTELOKO movement makers.

9 października, godz. 18.00

Polski Teatr Tańca Trucizna

10 października, godz. 15.30 i 20.00

Nowy Teatr Thriller

11 października, godz. 13.00

HOTELOKO movement makers Absolutely Fabulous Dancers

Oprócz wyżej wymienionych spektakli w programie znalazły się: spektakl Jezus Jędrzeja Piaskowskiego (Nowy Teatr), Po prostu Weroniki Szczawińskiej (Instytut Sztuk Performatywnych), Rewolucja, której nie było w reżyserii Justyny Sobczyk (Teatr 21) oraz koncert Meek, Oh Why?, promujący najnowszy album artysty – Zachód.

Wydarzenia odbędą się w kinie Forum i klubie Fama, Białostockim Teatrze Lalek, Uniwersyteckim Centrum Kultury i Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych.

Bilety do kupienia w kasach Kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na bilety.bok.bialystok.pl. Będą również dostępne w miejscach wydarzeń na pół godziny przed rozpoczęciem.

Więcej informacji: https://bok.bialystok.pl/wydarzenia/wydarzenie/art-weekend-2020/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close