Wersja do druku

Udostępnij

Rozpoczął się nabór do kolejnej edycji prestiżowych stypendiów danceWEB. Stypendium obejmuje udział w festiwalu ImPulsTanz – jednej z najważniejszych imprez tanecznych w Europie, odbywającej się w dniach 11 lipca – 15 sierpnia w Wiedniu. Umożliwia ono m.in. uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez 90 wykładowców, projektach badawczych, wolny wstęp na spektakle, obejmuje także udział w projektach przeznaczonych specjalnie dla stypendystów oraz nocleg.

Wśród polskich stypendystów danceWEB znalazły się do tej pory m.in. Aleksandra Borys, Izabela Chlewińska, Natalia Draganik, Dominika Knapik.

O stypendium ubiegać się mogą tancerze i choreografowie. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Preferowani będą kandydaci i kandydatki między 22 a 30 rokiem życia. Termin składania wniosków mija 15 grudnia 2011.

Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close