Wersja do druku

Udostępnij

Już w dniach 1-6 lipca 2013 odbywać się będzie I edycja Festiwalu Szalone Lato Tańca – Dance Yourself – intensywnego festiwalu adresowanego do wszystkich pasjonatów tej dziedziny sztuki. Na uczestników czekają na warsztaty taneczno-choreograficzne ze znanymi osobistościami tańca m.in. z Anną Jujką, Jackiem Wazelinem, Samirą, Radą, Zofią Rudnicką, Ewą Głowacką. A na zakończenie uczestnicy będą mieli okazję sami wystąpić w sobotnim pokazie scenicznym Świnoujście Miastem Tancerzy.


Program festiwalu obejmuje również prezentacje taneczne; podczas Wieczoru Różnych Kultur na scenie będzie można podziwiać pochodzące z różnych kultur techniki i style taneczne, od klasycznych pas, tańca współczesnego i jazzu, poprzez taniec brzucha, salsę, sambę, taniec cygański, hinduski, współczesny taniec indyjski, hiszpańskie flamenco i tańce afrykańskie, po taniec irlandzki i breakdance w wykonaniu profesjonalnych tancerzy oraz zespołów tańca.

W programie także spotkania z artystami baletu i sztuki tańca, wieczory z filmami tańca, wieczór z tańcem współczesnym, w tym specjalny pokaz na zawieszonym trapezie w wykonaniu teatru „Gravity”, w choreografii Beaty Wojciechowskiej.

Zapisy i szczegóły na stronie festiwalowej: www.dance.org.pl, gdzie znaleźć można więcej informacji o festiwalu i warsztatach, zaproszenia na taneczne atrakcje oraz formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu możecie zapisać się na seminaria warsztatowe taneczno-choreograficzne.

https://www.facebook.com/SzaloneLatoTanca

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close