Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 13-15 stycznia Teatr Kana w Szczecinie zaprasza na warsztaty, które poprowadzi znanuy polskie publiczności performer i tancerz butō, Imre Thormann. Artysta pochodzi ze Szwajcarii, obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. W sobotę (nie tylko) uczestnicy warsztatów będą mieli również okazję obejrzeć solowy spektakl artysty Enduring Freedom.


O spektaklu


„Czas zostaje wyłamany z ram swojej konwencjonalnej wąskiej przestrzeni i staje się laboratorium permanentnej wolności. Ciało w jego nagiej egzystencji zostaje podzielone na poszczególne części i ponownie wynalezione. Tożsamości łamią się wobec irracjonalnej logiki i rozmywają jak piasek między palcami. Pozostaje sen, który po obudzeniu nieodwracalnie znika ze świadomości”.


Tancerz: Imre Thormann
Muzyka: Dr. Doering
Czas trwania: 50 min

Wstęp: 15 i 20 zł


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close