Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Festiwalu Tańca Współczesnego „Nieważkości” w Szczecinie, organizowanego przez grupę Kiosk Ruchu, odbędą się warsztaty tańca współczesnego (24 i 25 marca: Karolina Wyrwał, Urszula Bernat., Philipe Rives), a także prezentacje spektakli tanecznych (25 marca). Impreza rozpocznie się w piątkowy wieczór w Piwnicy Teatru Kana wernisażem fotografii Dawida Michalskiego. Natomiast w niedzielę deskach Teatru Polskiego gośćmi festiwalu będą twórcy z kraju i z zagranicy. Wystąpią :Polski Teatr Tańca z Poznania, duet z Berlina – Yaron Shamir i Meytal Blanaru Frozen oraz przedstawiciele regionu, czyli Eliza Hołubowska – teatr tańca Ego Vu oraz Grupa Tańca Współczesnego Kiosk Ruchu w premierowych spektaklach. Natomiast weekendowe warsztaty odbywać się będą w Centrym Rekreacji Dance Factory.

Harmonogram warsztatów:

http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/1049

(więcej informacji w opisach poszczególnych warsztatów)

Harmonogram spektakli 25 marca:

http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/1053

Wstęp na warsztaty bezpłatny. Obowiązuje limit miejsc.

Zapisy: Agnieszka Jabłońska – 516163104 lub mail: kontakt@kiosk-ruchu.pl z dopiskiem „warsztaty” w tytule

Więcej informacji na www.kiosk-ruchu.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close