Wersja do druku

Udostępnij

Po raz pierwszy w tym roku imprezie Dancing Poznań, organizowanej przez Polski Teatr Tańca, będzie towarzyszył projekt Tańczenie Warte Poznania. Jego celem jest kulturalna i społeczna aktywizacja mieszkańców centrum Poznania i przybliżenie im wartości, jakie niesie ze sobą taniec. 

W ramach programu w dniach od 22 do 29 sierpnia 2015 zostaną zrealizowane bezpłatne zajęcia i warsztaty specjalne, odbywające się w różnych częściach stolicy Wielkopolski, m.in. tańcowisko rodzinne, warsztaty dla dzieci i seniorów „ruch kreatywny” oraz zajęcia „tańczenie pod koziołkami”. Projekt adresowany jest do mieszkańców Osiedli: Jeżyce, Stare Miasto i Święty Łazarz. 

Najbardziej potrzebujący mieszkańcy tych obszarów, otrzymają za pośrednictwem Rad Osiedli czterdzieści bezpłatnych  miejsc na Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego oraz trzydzieści  biletów na przedstawienia odbywające się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca. Zapisy na zajęcia odbywające się w ramach projektu ruszą w połowie lipca. Więcej informacji o wydarzeniu  można znaleźć na stronie Polskiego Teatru Tańca: http://www.ptt-poznan.p i Facebooku PTT https://www.facebook.com/ptt.poznan

 

Projekt „Tańczenie Warte Poznania” dofinansowany z budżetu Urzędu Miasta Poznania/ Program „Centrum Warte Poznania”.

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close