Wersja do druku

Udostępnij

Mamy przyjemność poinformować, że zaproszenie do udziału w międzynarodowych laboratoriach Dance Air w Hadze w dniach 15-30 listopada 2019 roku, realizowanych na miejscu przez Holland Dance Festival, otrzymały: Tatiana Cholewa i Patrycja Nosowicz oraz jako artystka wspierająca, Dominika Feiglewicz. Artystki zostały wyłonione spośród uczestników wrześniowych laboratoriów tańca Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic – Lab #2, które odbyły się w bytomskim Teatrze ROZBARK. 

 

Serdeczne gratulacje!

 

Organizatorami projektu Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic są Instytut Muzyki i Tańca i British Council. Laboratoria są częścią międzynarodowej współpracy w ramach projektu Europe Beyond Access realizowanego przy wsparciu programu Kreatywna Europa, finansowanego przez Unię Europejską. Laboratoria są realizowane w ramach programu współpracy Teatr – Taniec – Niepełnosprawność przez Instytut Muzyki i Tańca, British Council i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

 

Taniec i Niepełnosprawność_grafika (oryginał) 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close