Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że Tatiana Cholewa i Katarzyna Żeglicka, artystki, które brały udział w laboratoriach tańca Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic w dniach 9-11 sierpnia 2019, zostały zaproszone do udziału w międzynarodowych laboratoriach w Maastricht. Laboratoria organizowane są w dniach 29 września – 5 października 2019 przy festiwalu Dutch Dance Days, realizowanym na miejscu przez Holland Dance Festival.

 

Serdeczne gratulujemy!

 

Organizatorami projektu Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic są Instytut Muzyki i Tańca oraz British Council. Laboratoria są częścią międzynarodowej współpracy w ramach projektu Europe Beyond Access, realizowanego przy wsparciu programu Kreatywna Europa, finansowanego przez Unię Europejską. Laboratoria są realizowane w ramach wieloletniego programu współpracy Teatr-Taniec-Niepełnosprawność przez Instytut Muzyki i Tańca, British Council i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close