Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 19 października w Tarnowie w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca „Scena Otwarta” odbył się Konkurs Choreograficzny „Make Move”. Pokazy konkursowe obejmowały dwie kategorie uczestników, tj. amatorzy i profesjonaliści.

 

 

Komisja w składzie:

                               Zofia Rudnicka – przewodnicząca jury

                               Elżbieta Szlufik-Pańtak – członek jury

                               Witold Jurewicz – członek jury

 

przyznała nagrodę główną w wysokości 2 000 zł w kategorii choreograf początkujący, za interesujące zbudowanie sekwencji ruchowych oraz stworzenie ciekawej  współzależności zespołowej,  dla  Agaty Jelonek, Joanny Rozkosz i Jakuba Margosiaka za choreografię pt. Prywata Konceptualna.

 

W kategorii choreograf profesjonalny komisja przyznała nagrodę główną w wysokości 6 000 zł,  za ciekawą interpretację ruchową muzyki Witolda Lutosławskiego, Michałowi Ratajskiemu za choreografię pt. Do Witolda.

 

Ponadto przyznano nagrody jurorskie:

 

Elżbieta Szlufik- Pańtak w imieniu Kieleckiego Teatru Tańca przyznaje nagrody, w postaci udziału w XXVII Międzynarodowych Warsztatach Tańca Jazzowego w Kielcach w dniach 23-26.04.2015 roku dla:

Alicji Gościewskiej  – jeden kurs,                                                                                               

Jakuba Margosiaka – dwa kursy,

Alisy Makarenko – trzy kursy 

 

oraz przekazuje dla wybranych zdobywców nagród głównych płyty DVD  ze spektaklami Kieleckiego Teatru Tańca.

 

Witold Jurewicz przyznaje w imieniu organizatora nagrodę w postaci udziału na 12 Ogólnopolskich  Warsztatach Tańca Współczesnego  „Na Bosaka” w Połczynie Zdroju Zofii Tomczyk.

 

O KONKURSIE

 

Strona festiwalu: http://www.scenaotwarta.pl/

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close