Wersja do druku

Udostępnij

Już po raz trzeci Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie organizuje Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA, podczas którego wystąpią zespoły taneczne z całego świata. Podobnie jak w poprzednich latach jednym z głównych punktów festiwalu jest współpraca z najlepszymi choreografami oraz warsztaty dla początkujących tancerzy – ich efektem finalnym będzie spektakl prezentowany w ramach festiwalu. Organizatorzy ogłaszają więc nabór do udziału w warsztatach teatru tańca. Casting odbędzie się 8 września (niedziela) o godz. 11:00 w siedzibie Centrum Sztuki Mościce (ul. Traugutta 1, Tarnów).


Warsztaty odbędą się w dwóch częściach:

1) od 16 do 27 września (z wyłączeniem weekendu 21 i 22.09)


2) od 10 do 16 października 2013 r.
(z wyłączeniem weekendu 12 i 13.10).Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Podczas III edycji Festiwalu zajęcia poprowadzą:
– Hege Haagenrud – norweska choreografka, pracująca na styku tańca i teatru
fizycznego, z szerokim wykorzystaniem nowoczesnych środków wyrazu oraz

– Iwona Pasińska – była i wieloletnia solistka Polskiego Teatru Tańca, wykładowca Katedry Dramatu, Teatru i Widowisk UAM, od 2010 współpracująca z Teatrem Wielkim w Poznaniu jako reżyser i choreograf.

Szczegółowe informacjeKarta zgłoszeniowa do pobrania

Więcej informacji
Informacji o warsztatach udziela a.sadowska@csm.tarnow.pl lub pod numerem telefonu 014 633 46 03 (pon-pt 8:00-16:00).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close