Wersja do druku

Udostępnij

Projekt: 3 siostry otrzymał Grand Prix XII Międzynarodowego Festiwalu Zdarzenia im. Józefa Szajny w Tczewie. Przedstawienie jest dziełem Agnieszki Bednarz, Pauliny Jóźwickiej i Kasi Kostrzewy – studentek bytomskiego Wydziału Teatru Tańca PWST w Krakowie. W ramach programu „Scena dla tańca” pokazywane będzie 9 i 10 września w Teatrze Nowym na Gazowej w Krakowie.

W konkursie tegorocznych Zdarzeń (1-4 września) walczyło 14 realizacji; przede wszystkim spektakli polskich, ale także produkcji z Finlandii, Czech, Słowacji, Szwajcarii i Rosji. Oceniało je czteroosobowe jury, w którego składzie znaleźli się: reżyser, pedagog i twórca wielu sofijskich teatrów Nikolai Georgiew, dyrektor Szkoły Teatralno-Filmowej Reduta w Berlinie Teresa Nawrot, dyrektor RomaTeatroFestiwal Fabio Omodei oraz teatrolog Agnieszka Koecher-Hensel.

Projekt: 3 siostry został zaproszony także do udziału w festiwalu RomaTeatroFestival w czerwcu 2012.

Zobacz również:http://www.zdarzenia.com.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close