Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Muzyczny w Lublinie w każdy piątek grudnia zaprasza do oglądania wideoklipów zrealizowanych na terenie miasta w ramach projektu MY.WY.ARTYŚCI. Autorkami projektu są tancerki Teatru Muzycznego w Lublinie – Sandra Czaplicka i Sofiya Kiykovska. Będzie w nim można zobaczyć Lublin piękny i Lublin brzydki, Lublin pełen miłości, nostalgii, Lublin w ruchu. Tancerze zamienili scenę na ulice miasta, aby tańczyć wśród ludzi i dla ludzi, wszędzie tam, gdzie przeplatają się historie ich samych z historiami miejsc i mieszkańców. Lublin oczami tancerzy, Lublin o wielu twarzach.

Od twórców:

Pomimo trudnej dla wszystkich sytuacji epidemiologicznej, zamkniętych instytucji kultury i ograniczonych kontaktów społecznych chcemy być blisko Was i dostarczać Wam emocji jak dotychczas na scenie. Tym razem nie w murach teatru, a między murami miasta, nie dla widowni, a wśród Was. Bo to MY i WY tworzymy to miasto.

Projekt składać się będzie z czterech wideoklipów realizowanych na terenie Lublina, które udostępniane będą w każdy piątek grudnia na fanpage’u projektu MY.WY.ARTYŚCI i na Facebooku Teatru Muzycznego w Lublinie. Ponadto zobaczyć będzie można efekty sesji fotograficznych autorstwa Magdaleny Wojtanek, przedstawiających tancerzy biorących udział w projekcie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close