Maciej Kuźmiński zaprasza na pokaz on-line spektaklu To jest ta rzeka, do której należę (This is the river I belong to) w wykonaniu tancerzy z Akademii ArtEZ w Arnhem.

Wersja do druku

Udostępnij

1 kwietnia 2023 roku w ArtEZ Theatre odbyła się premiera nowej pracy studentów III roku Akademii ArtEZ w Arnhem (Holandia). Dzień wcześniej dostępna była transmisja on-line z otwartej próby generalnej.

Tych, którym nie udało się wtedy uczestniczyć w transmisji, na przykład z powodu awarii technicznej, organizatorzy informują, że 25 maja nagranie zostanie udostępnione za darmo on-line.

Kanały, na których film będzie dostępny:

Nagranie będzie dostępne przez cały dzień.

***

Od choreografa Macieja Kuźmińskiego: „Drodzy widzowie, z przykrością informujemy, że pomimo naszych najlepszych starań oryginalne nagranie tego utworu wykonane 31 marca zostało odzyskane w niskiej jakości. Przepraszamy za utrudnienia w oglądaniu.”

***

O spektaklu:

With the stream I walk wrapped in resilience and courage.

Whatever comes, let it come. Whoever goes, let them go.
This is the river I belong to.

To jest ta rzeka, do której należę to tytuł najnowszej pracy stworzonej przez Macieja Kuźmińskiego dla studentów trzeciego roku konserwatorium ArtEZ University of the Arts z siedzibą w Arnhem w Holandii. 25-minutowy spektakl, zamykający wieczór z pracami znakomitych choreografów, takich jak: Anouk van Dijk, Mercedes Pedroche, Miguel Altunaga oraz wyróżnionej studentki Sofii Norman, dotyka tematu wywieranej na nas, nieustępliwej sile fal historii.

ArtEZ University of the Arts to jeden z największych i najstarszych uniwersytetów sztuki w Holandii, z prestiżowym departamentem tańca, należącym do czołowych tego typu jednostek w Holandii i w Europie. Więcej o ArtEZ można dowiedzieć się na www.artez.nl.

Więcej informacji oraz portfolio choreografia znaleźć można na jego stronie: www.maciejkuzminski.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close