Wersja do druku

Udostępnij

Od 12 października do 6 listopada trwa drugi nabór do PolandDances, czyli nowego narzędzia impresariatu zagranicznego. Jego organizatorami są Instytut Muzyki i Tańca wraz z Instytutem Adama Mickiewicza, którzy między innymi poprzez stronę polanddances.pl chcą promować polski taniec wśród zagranicznych odbiorców, w tym kuratorów, dyrektorów festiwali i promotorów.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie ogólnopolskie i międzynarodowe festiwale tańca do zgłaszania się.

PolandDances to narzędzie impresariatu, dzięki któremu zagraniczny odbiorca będzie mógł poznać całe spektrum działań tanecznych na polskiej scenie. Dla rodzimych artystów to niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować się na arenie międzynarodowej.

Ideą PolandDances jest promocja różnorodnych działań, dlatego do udziału Organizatorzy zapraszają zarówno instytucje, organizacje pozarządowe, jak i grupy nieformalne, artystów niezależnych, szkoły tańca oraz ogólnopolskie i międzynarodowe festiwale tańca.

Aby zgłosić festiwal do bazy, jego organizatorzy powinni wypełnić krótki formularz i podpisać oświadczenie, które następnie należy odesłać na adres festivals@polanddances.pl.

Formularz zawiera nazwę, dane kontaktowe festiwalu oraz krótki opis działalności. Bardzo prosimy o przestrzeganie limitu znaków.

TU POBIERZ FORMULARZ

Oświadczenie zawiera zgodę na umieszczenie wyżej wymienionych informacji na stronie polanddances.pl oraz w katalogach, albumach, ulotkach, broszurach, notesach tematycznych oraz mediach społecznościowych.

TU POBIERZ OŚWIADCZENIE

Zachęcamy do zgłaszania się oraz do kontaktu z nami pod adresem festivals@polanddances.pl!

Artyści niezależni, zespoły oraz instytucje pozarządowe (NGO) zgłaszają się przez formularz zamieszczony bezpośrednio na stronie polanddances.pl.

Więcej informacji na temat naboru dla zespołów, organizacji niezależnych oraz artystów niezależnych znajdziecie Państwo na stronie Instytutu Muzyki i Tańca https://imit.org.pl/programy/departament-tanca/4492 oraz na polanddances.pl.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close