Wersja do druku

Udostępnij

Po wczorajszym, drugim półfinale Młodego Tancerza Roku 2019 wiemy już, ze spośród czternaściorga uczestników konkursu do finału przeszli: Gabriela Dąbek, Kasper Górczak, Dominika Woszek, Julia Ciesielska, Nikola Dworecka i Łukasz Bałoniak. Gratulujemy!

 

Finałową szóstkę wybrało jury (Aleksandra Dziurosz, Jacek Przybyłowicz i Wiesław Dudek), ale jeszcze jedna osoba ma szansę dołączyć do tego grona. Zaraz po zakończeniu emisji programu rozpoczęło się głosowanie na „dziką kartę”, i potrwa ono do 15 czerwca (sobota), do godz. 19.00. Zaangażowanie widzów to jedna z nowości tegorocznej edycji konkursu. Głosy można oddawać na stronie www.mlodytancerzroku.tvp.pl/plebiscyt. Zachęcamy!

 

Finał odbędzie się 25 czerwca o godz. 20.00 i będzie emitowany na żywo przez TVP Kultura. Jeszcze jedna osoba ma szansę dołączyć do zmagań o główną nagrodę – wyjazd do Japonii.

 

Głosy można oddawać na jedną tancerkę lub jednego tancerza, którzy nie zostali wybrani przez jury:

 

Mikołaja Czyżowskiego

Alana Polańskiego

Paulina Grodzińska

Zofię Korpacką

Helenę Kozaczko

Vivianę Zajączkowską

Ewelinę Cieślę

Judytę Pakulską

 

Zobacz sylwetki uczestników

 

Instrukcja głosowania (za tvp.pl):

 

1. Wejdź na stronę plebiscytu – www.mlodytancerzroku.tvp.pl/plebiscyt.

 

2. Wybierz swojego ulubieńca spośród tancerzy, którzy nie znaleźli się w finale.

 

3. W profilu każdego z nich możesz przeczytać krótką notkę biograficzną i zobaczyć jeden z jego półfinałowych występów (kliknij w „Zobacz szczegóły uczestnika” pod zdjęciem wybranego uczestnika).

 

4. Aby oddać głos, kliknij na zdjęcie uczestnika (po kliknięciu w zdjęcie pojawi się żółta ramka, a w jego lewym górnym rogu gwiazdka).

 

5. Nie zapomnij również zapoznać się z regulaminem plebiscytu, dostępny będzie on również w momencie, gdy będziesz wysyłał swój głos: REGULAMIN.

 

***

 

Konkurs organizowany jest przez Instyut Muzyki i Tańca, TVP Kultura oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close