Wersja do druku

Udostępnij

Z radością informujemy, że ukazał się XXI tom rocznika „Studia Choreologica”. Czasopismo wydawane jest przez Polskie Forum Choreologiczne, a współwydawcą jest Instytut Muzyki i Tańca. Tegoroczny tom składa się z 15 artykułów, z których większość powstała na podstawie referatów wygłoszonych podczas XI Ogólnopolskiej Konferencji Polskiego Forum Choreologicznego w Kaliszu (13-15 września 2019 r.). Po raz pierwszy cały rocznik ukazał się jako publikacja dwujęzyczna (polsko-angielska).

W grudniu tego roku czasopismo „Studia Choreologica” zostało wpisane na listę ERIH PLUS (European Reference Index for the Humanities and Social Sciences). Rocznik znalazł się więc w prestiżowej bazie prowadzonej przez Norwegian Centre for Research Data pośród innych czasopism z dziedzin nauk humanistycznych i społecznych.

Materiały do pobrania:

Spis treści i wstęp po polsku

Streszczenia artykułów po polsku

Spis treści i wstęp po angielsku

Streszczenia artykułów po angielsku

Publikację można zamawiać mailowo pod adresem: choreologia@gmail.com

Więcej o „Studia Choreologica”: http://www.pfch.choreologia.org.pl/studia.html

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close