Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że Art Stations Foundation wydała dwujęzyczną jubileuszową publikację internetową Ruchome dialogi/Movement Dialogues pod redakcją Hanny Bylki-Kaneckiej i Magdaleny Rewerendy. Wydawnictwo jest podsumowaniem programu Roztańczone Rodziny (Stary Browar Nowy Taniec), który w 2020 roku obchodził swoje 10. urodziny. Przez wszystkie lata rozwijania programu udało się zbudować poznańską publiczność tańca dla dzieci, wyprodukować 6 spektakli, przeprowadzić dziesiątki warsztatów dla rodzin, zorganizować coachingi dla profesjonalistów i, co najważniejsze, spędzić wiele godzin we wspólnym tańcu razem z setkami rodzin.

 

Wszystkim uczestniczącym rodzinom organizatorzy dziękują za to, że współtworzyły  taneczne wydarzenia. Artystkom i artystom dziękują za zaangażowanie i profesjonalizm w działaniach z obszaru tańca i choreografii dla dzieci i rodzin, a partnerom (Miastu Poznań i Staremu Browarowi) – za wsparcie.

 

 

Spis treści:

 

Wstęp: Mowlę

RELACJA / SPRAWCZOŚĆ / ZMIANA. O projekcie Roztańczone Rodziny (Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci)

Justyna Czarnota, Sandra Lewandowska, Alicja Morawska-Rubczak

 

Manifest

Dalija Aćin Thelander

Polityczna od samego początku. O twórczości Daliji Aćin Thelander w kontekście spektakli tanecznych dla najmłodszych

Rozmowa Hanny Bylki-Kaneckiej z Daliją Aćin Thelander

 

Taniec po prostu jest

Rozmowa Aleksandry Bożek-Muszyńskiej, Hanny Bylki-Kaneckiej, Dany Chmielewskiej, Moniki Kiwak i Anny Wańtuch

Zespół Art Stations Foundation

 

Publikację można pobrać pod linkiem

https://www.artstationsfoundation5050.com/taniec/wydarzenie/ruchome-dialogi/3776

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close