Wersja do druku

Udostępnij

Komuna//Warszawa wydała TEKSTY 1 − publikację na temat najnowszych działań: cykli RE// MIX oraz Historie świata w muzyce. Znalazły się w niej teksty teoretyczne, refleksje i dokumentacja. Wśród autorów jest Joanna Szymajda z artykułem Remiks, recykling i powtórzenie we współczesnej choreografii. Znalazła się tu charakterystyka wybranych prac współczesnych cgoreografów m.in. Jérôme’a Bela i Anny Teresy de Keersmaeker. Książka jest do nabycia w siedzibie komuny// warszawa przy Lubelskiej 30/32 w Warszawie.

Warto przypomnieć, że re//mix poświęcony twórczości założycielki Rosas zrealizowała w Komunie z młodymi tancerzami Kaya Kołodziejczyk, natomiast Weronika Pelczyńska nawiązała do jednej przedstawicielek post modern dance Ivonne Rainer, a Zbigniew Szumski z Teatr Cinema – jednocześnie do swoich dotychczasowych prac i spektakli Piny Bausch.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close