Wersja do druku

Udostępnij

W poniedziałek 23 kwietnia uruchomiona zostaje czytelnia Biblioteki Tańca IMiT. Czytelnia czynna będzie w poniedziałki w godzinach: 10.00-13.30 i 14.00-17.00. Istnieje także możliwość umówienia się drogą mailową (imit@imit.org.pl) na korzystanie ze zbiorów w innym terminie. Szczegółowy wykaz dostępnych publikacji i zbiorów znajduje się TUTAJ.

Zbiory Biblioteki i Pracowni Dokumentacji Tańca udostępniane są wyłącznie w siedzibie IMiT. Biblioteka IMIT gromadzi oraz udostępnia publikacje, materiały wideo i inne materiały dotyczące tańca oraz – w podstawowym stopniu – muzyki.

Pracownia Dokumentacji Tańca IMIT archiwizuje i udostępnia materiały źródłowe otrzymane w darze oraz własne materiały audiowizualne (nagrania organizowanych przez IMiT spotkań z teoretykami i praktykami tańca).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close