Wersja do druku

Udostępnij

Rezydencje ArtsLink 2013


Deadline zgłoszeń: 15 października 2012

Rezydencje dla profesjonalistów działających na polu sztuki – tańca muzyki, teatru i literatury – są dostępne dla osób z krajów wymienionych poniżej (w tym: Polski). Pięciotygodniowe rezydencje odbywać się będą jesienią 2013 roku. Arts Link zapewnia swoim beneficjentom rezydencje w uznanych amerykańskich organizacjach non-profit zajmujących się sztuką, i pokrywa koszty życia, pracy, podróży oraz ubezpieczenia zdrowotnego. Aby aplikować do tego programu, aplikanci nie muszą znac organizacji w USA, ale obowiązkowo wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.

Następny deadline zgłoszeń z dziedziny sztuk wizualnych i mediów będzie 15 października 2013, dla rezydencjiodbywających się jesienią 2014.

Zgłoszenia i wytyczne:

http://www.cecartslink.org/grants/artslink_residencies/guidelines.html

ArtsLink: Projekty niezależne

Deadline: 3 grudnia 2012

Dofinansowanie projektu za zakresu wszystkich dyscyplin sztuki umożliwia artystom i menadżerom sztuki z niżej wymienionych krajów samodzielne przeprowadzenie projektów na terenie USA. Aby starać się o ten grant, aplikanci muszą posiadać zaproszenie z organizacji non-profit działającej w Stanach Zjednoczonych

Zgłoszenia i wytyczne:

http://www.cecartslink.org/grants/independent_projects/guidelines.html

ArtsLink wspiera obecnie wymianę na polu sztuki między USA a następującymi krajami:

Afganistan, Albania, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Egipt, Estonia, Gruzja, Węgry, Izrael, Kazachstan, Kosowo, Kirgistan, Łotwa, Liban, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Mongolia, Czarnogóra,terytoria palestyńskie, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Syria, Tadżykistan, Turcja, Turkmenistan, Ukraina i Uzbekistan.

Więcej informacji: Maxim Tumenev mtumenev@cecartslink.org

lub 212-643-1985, x22. a także na stronie internetowej ArtsLink.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close