Tegoroczną edycję Przestrzeni Sztuki Taniec poprowadzi jednak pięciu operatorów. Program jest realizowany od 2020 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego i Narodowy Instytut Muzyki i Tańca z funduszy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wersja do druku

Udostępnij

Rekomendacja wniosków do realizacji dokonana na posiedzeniu Komisji w dniu 20 kwietnia 2023 roku nie była zbieżna z wynikami oceny punktowej wniosków. W związku z tym Komisja na kolejnym posiedzeniu, które odbyło się 16 maja 2023 roku, zgodnie z Regulaminem Programu zweryfikowała wcześniejszą rekomendację w taki sposób, aby wynikała bezpośrednio z dokonanej uprzednio oceny punktowej wniosków.

W następstwie przeprowadzonej weryfikacji, Komisja Konkursowa na podstawie przyznanej punktacji zarekomendowała do realizacji wnioski złożone przez następujących Wnioskodawców (wg kolejności średniej liczby punktów z ocen wszystkich ekspertów):

  1. Kielecki Teatr Tańca i Centrum Kultury w Lublinie,
  2. Fundacja Rozwoju Sztuki Tańca, Białostocki Teatr Lalek i Białostocki Ośrodek Kultury,
  3. Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku,
  4. Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek,
  5. Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego.

Dyrektor Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca zatwierdził do realizacji zweryfikowaną rekomendację Komisji Konkursowej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close