Wersja do druku

Udostępnij

Polski Teatr Tańca po raz XXII zaprasza do roztańczonego Poznania. W dniach 22-29 sierpnia 2015 zespół Ewy Wycichowskiej zorganizuje znaną tysiącom zwolenników tańca imprezę Dancing Poznań. Na wydarzenie złożą się XXII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego i XII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca.

 

W tym roku w ramach XXII Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego zaplanowano zajęcia prowadzone w 40 technikach – od tańca współczesnego, przez balet, broadway jazz, hip-hop oraz pantomimę. W grafiku Dancing Poznań nie zabraknie warsztatowych nowości. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach z tańca miejskiego, underground, świadomości ciała i tańca współczesnego na bazie stylu PTT. Po raz pierwszy na warsztatach pojawią się pedagodzy z nowojorskiego zespołu Battery Dance Company. Grupa ta poprowadzi m.in. Coaching Project zakończony otwartym pokazem. Odbędzie się również szereg warsztatów specjalnych przeznaczonych dla mieszkańców Poznania.

 

Na liście warsztatowych pedagogów pojawią się tancerze z takich krajów jak m.in. USA, Kuba i Niemcy. W Dancing Poznań może wziąć udział niemal każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Uczestnicy samodzielnie dokonują wyborów dotyczących techniki, pedagoga, grupy i godzin zajęć.

 

Zapisy odbywają się wyłącznie drogą internetową (http://dancing.ptt-poznan.pl/) i trwają do momentu wyczerpania limitu miejsc.

 

Początek zapisów: 15 maja o godz. 12.00.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close