Wersja do druku

Udostępnij

W najbliższą sobotę, 8 grudnia o godz. 19.00 Sopocki Teatr Tańca zaprasza do Teatru na Plaży (ul. Mamuszki 2, Sopot) na premierę swojego najnowszego spektaklu z udziałem adeptów i tancerzy zespołu. Wild Project porusza temat instynktu i indywidualności człowieka jako istoty warunkowanej zarówno biologicznie, jak i społecznie. Inspiracją do powstania spektaklu była m.in. psychologiczna teoria instynktów Williama McDougalla (Hormizm) oraz obserwacja stosowanych przez siebie taktyk, zarówno tych uświadomionych, jak i ukrytych.

WILD PROJECT jest zatem zbiorem impresji, obrazów i tęsknot do bycia prawdziwym i prawdziwie wolnym. Do bycia częścią społeczeństwa z jednoczesnym silnym poczuciem i możliwością realizowania własnej indywidualności.

Autorką choreografii i reżyserką przedstawienia jest Joanna Czajkowska, a biorą w nim. udział (i są współautorami choreografii) Katarzyna Wyborska, Maria Miotk, Dorota Zielińska, Larysa Grabińska, Barbara Pędzich, Magda Wójcik, Joanna Nadrowska, Grażyna Słaboń, Dawid Kisiel i Marcin Guzicki.

Kolejny pokaz 9 grudnia.

Koncept, choreografia, reżyseria: Joanna Czajkowska / Współpraca choreograficzna, taniec, kostiumy: Katarzyna Wyborska, Maria Miotk, Dorota Zielińska, Larysa Grabińska, Barbara Pędzich, Magda Wójcik, Joanna Nadrowska, Grażyna Słaboń, Dawid Kisiel, Marcin Guzicki / Muzyka: Bartosz Hervy / Fotografia: Alicja Byzdra / premiera 8 i 9 grudnia 2012, Teatr Na Plaży w Sopocie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close