Wersja do druku

Udostępnij

Już w sobotę 31 marca (godz. 15.00 i 17.00) w ramach Mąłych warszawskich Spotkań Teatralnych w Instytucie Teatralnym zostanie pokazany spektakl tańca AB3 grupy Norrdans ze Szwecji. To przedstawienie o cyfrze 3 i trudności bycia czwartym, o rzeczach, które nas otaczają, i umiejętności dziwienia się światu. AB3 rozwija się od linearnej choreografii do chaotycznego tańca. Nieoczekiwane zwroty akcji oraz zmienne tempo spektaklu stanowią wyzwanie i atrakcję dla młodego widza. W choreografii jego twórcy wykorzystują elementy baletu, tańców dawnych i nowoczesnych. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 7 roku życia. Kolejna okazja do jego obejrzenia już w poniedziałek 2 kwietnia w Starym Browarze w Poznaniu (cykl Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci, we współpracy z którym organizowane są warszawskie pokazy).

choreografia: Martin Forsberg
muzyka: Jan Sebastian Bach, Antonio Vivaldi, Aphex Twin
scenografia/kostiumy: Jenny Nordberg
obsada: Maria Pilar Abaurrea, Jan Spotak, César Garcia, Andrea Vallescar.

Więcej informacji: http://www.malewarszawskie.org

http://www.starybrowarnowytaniec.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close