Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 1 grudnia o godz.19.00 Teatr Tańca Zawirowania zaprasza do Starej Prochowni (ul. Boleść 2) na premierę spektaklu 50 twarzy Ewy w choreografii i wykonaniu Elwiry Piorun, Magdy Radłowskiej i Pauliny Święcańskiej.

O spektaklu:

Trzy kobiety. Trzy światy. Trzy wcielenia. Trzy zupełnie różne konteksty społeczno-kulturowe bohaterek. 50 twarzy Ewy to spektakl przedstawiający kobiety tak różne, jak różne jest ich pochodzenie, środowisko, w którym żyją oraz relacje z mężczyznami. Kobiety zamknięte, kobiety wyzwolone, kobiety delikatne, kobiety silne i niezależne, kobiety dominujące i kobiety zdominowane. Gwiazdy, gejsze, lesbijki, Muzułmanki, businesswomen, kreacje kobiece przedstawiane w grach komputerowych. Ile twarzy ma współczesna „Ewa”?Występują: Elwira Piorun, Magda Radłowska oraz Paulina Święcańska.

Choreografia: zbiorowa

Czas trwania: 60 minut

Rezerwacja: ttzawirowania@gmail.com
tel. 780 555 280

Bilety w cenie 20 zł.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close